Kara

Kara

Dünyanın pek çok noktasında gerçekleştirdiğimiz karayolu taşımacılığı hizmetlerimiz kalite ve müşteri memnuniyeti odaklıdır. En ekonomik maliyetler ile Avrupa kıtasından Türkiye’ye ve Türkiye’den Avrupa ülkelerine karayolu taşımacılığı hizmeti sunmaktayız. Aynı zamanda Orta Doğu ülkeleri için de hızlı, güvenilir ve kaliteli taşımacılık hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Yüklerinizin, malzemelerinizin, mallarınızın ya da eşyalarınızın en güvenli şekilde taşınması ve belirtilen zamanda ulaştırılması garantisi hizmetlerimiz kapsamında yükleme ve boşaltma hizmetimiz de mevcuttur. Herhangi bir zaman sınırlaması olmadan aktif bir şekilde faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Haftanın her günü ve günün her saatinde karayolu taşımacılığı hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Parsiyel ya da komple taşımanın yanı sıra ağır yük taşımacılığı hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Proje ve gabari dışı yükleme çalışmalarımız da bulunmaktadır. Taşımacılık hizmetimiz firmamız bünyesinde olan tırlar ile gerçekleştirilmektedir. Müşterilerimize izlenebilirlik, takip kolaylığı da sunmaktayız.